Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 1472 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/05/2020 15:05

3,850 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


3 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 237 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI A3 2004’Swiss Line 1.9TDI 74Kw *6 SHPEJSI* KLIMA TRONIK+SHIBERË FUNKSIONALE* 2 PAR GUMA TE REJA

AUDI A3 1.9TDI 74Kw ( i e Kuqe ) 6 Shpjesi+Klima Tronik Funksionale+Shiberē Funksional+Karriga Nxemje .
MOTORIN NE GJENDJE SHUM TE MIR ~ KILOMETRA TE GARANTUARA,SERVISE TKRYERA.

HARGJIMET E VOGLA 5.5Litra-100Kilometra , NJE PRONAR NE KOSOV E ARDHUR NGA ZVICRA “CH
VITI I PRODHIMIT : 12/2003~2004 *Swiss Line*
E RIGJISTRUAR NE RKS MYNYR RREGULLT , Nemer temin - Hipotek nuk esht .

Vetura Ka shum opsione Ekstra te gjitha funksionale Dhe 2 Par Goma te reja Dimrit+Veres .
INVESTIM NUK DON ASNJË CENT , SHUM E RUJTNE SI MBRENDA ASHTU EDHE JASHT


Shpërndaje:

Veturat e fundit