Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 30 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/05/2020 18:43

6,600 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 36 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Citroen C3 me 26.000 km me dogan dhe homologim


#Citroen C3 Exclusive
Km te kaluara -Vetem 36.000 Km
Benzine 1.6, 115 ps
QMIMI-6600 Euro
Viti prodhimit-2010
Marshi-Manual
Vetura posedon :
Klimë digitale
Drita të mjegullës
Dritat prapa led
Tempomat
Facelift
Cd.usb.aux
Goma te reja me fellne
Me Dogan dhe Homologim të paguar
044 433 660
045 553 387
Shpalljet e vizituara
Citroen C3
Citroen C3
Sot 15:48
6 600 EUR
Mercedes E220 cdi Blueficiency 2011 full opcion
Mercedes E220 cdi Blueficiency 2011 full opcion
Dje 14:01
11 600 EUR
SHITET MERCEDES E220 AUTOMATIK 2011 RKS 10MUJ
SHITET MERCEDES E220 AUTOMATIK 2011 RKS 10MUJ
01 Mar 09:24
10 900 EUR
Mercedes E200
Mercedes E200
16 Jan 10:24
7 900 EUR
Auto ABA
044433660

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu


Shpërndaje:

Veturat e fundit