Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 53 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/05/2020 18:43

5,990 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1100 cm³ 105 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Citroen C3 ,3011 Me dogan&homologimShpalljet
Ferizaj
Makina
Vetura
Citroën
C3
Citroën, C3 në gjithë Kosovën

Citroen C3 ,3011 Me dogan&homologim

5 990 EUR

Shitet nga: Auto ABA Sot 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj

Citroen-C3--3011-Me-dogan-homologim-
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
2011
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
30 000 - 34 999
Karburanti
Benzinë
Targa
Të huaja
Ngjyra
E bardhë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C3
#CITROEN C3 , 1.1 Benzin
Viti Prodhimit-2011
Marshi -Manual
Km te kaluara-105.000 km
Qmimi-5990 Euro
Vetura posedon:
Led dritat prapa
Panoram full
Cd,usb,aux
AC, 2 zonale
Felle me goma te reja
Dritat e mjeglles

Me dogan dhe homologim te paguar

044 433 660
045 553 387

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu


Shpërndaje:

Veturat e fundit