Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 2314 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/05/2020 21:42

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 236 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 6 R line

Shitet Golf VI R-Line 170Ps i doganum regjistrim i par ne Kosov regjistrim 1vit 2010
Full opsione: R line fabrikisht,lleda Navi tmadh , timon multifunksional me pulla karrika nxemje
Black edition, Senzora parkingut para dhe mbas etj...
Komplet setin e ndrum korp zamajs llamell rryp
Ne gjendje perfekte

Tel +38345585955

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit