Vetura në shitje Audi Q5

Kjo veture ka pasur 961 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/05/2020 22:32

16,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi Q5

AUDI Q5 3.0 TDI Vetura posedon: Nderrues automatik-tiptronik Panorame Climatronic dual Navigacion Tempomat Komanda ne timon Dritat led xenon-bixenon Ulese ekstra me ngrohje Pasqyre elektronike Senzora para dhe mbrapa 176kw-239ps Gomat e veres dhe te dimrit Libren e servisit komplet Viti prodhimit 2011 Nr tel 044 103 800


Shpërndaje:

Veturat e fundit