Vetura në shitje Land Rover Range Rover Sport

Kjo veture ka pasur 816 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/05/2020 14:54

17,599 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3600 cm³ 228 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Range Rover Sport- Facelift Autobiography 3.6

Range Rover Sport- Facelift Autobiography 3.6 diesel
Viti prodhimit-2010
Marshi-Automatik, F1
Km te kaluara -228.000 km
Qmimi-17.600 euro
Vetura posedon:
Led dritat para dhe mbrapa
Senzora para dhe mbrapa
5 lloje te vozitjes
Harman cardon Zërim
Shiber
Ulëse me nxemje para dhe mbrapa
Navigacion,dvd,usb,cd,hdd,phone
Pasqyrë paluese automatik
Ulëse me rregullim digital(memory)
Timon me komanda dhe nxemje te timonit
Fellne me goma te reja
Me dogan ne Rks
045 553 387
044 433 660

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit