Vetura në shitje Renault Megane

Kjo veture ka pasur 210 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/05/2020 14:54

2,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 169 504 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Renault Megane 1.9Dci - 2003

Shitet Renault Megane dizell 1.9dci me targa te Kosoves dhe regjistrim valid deri Shkurt 2021.

Vetura eshte ble me 87450km dhe une jam pronari i pare dhe i vetem ne Kosove. Vetura eshte ne gjnedje te rregullte dhe posedon si vijon:

*Kilometra te garantuara 169 mije
*Dizell 1.9dci me service te rregullt
*Fellne Alumini
*Board Computer me CD
*Ulese/karriga Isotex
*Pastrimi i xhamave automatike
*Dritat automatike
*Klime funksionale
*Ndezje me Start/Stop
*Kartele per ndezje te vetures

Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe nuk eshte ne Hipotek.

Renault, Megane, Citroen, Peugeot, Suzuki, Nissan, Opel, Corsa,


Shpërndaje:

Veturat e fundit