Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 298 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:43:32

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2006

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 273 241 KM

PASSAT. 3C. 2.0 TDI. AUTOMATIK

PASSAT 3C. 2.0 TDI.AUTOMATIK (103)KW_140 PS
VITI 2006
KLIMATRONIK
AUTOHOLD
SENZOR SHIU
ABS
ESP
TEMPOMAT
KARRIKAT ME NXEMJE
XHAMAT ELEKTRONIK
PASQYRET ELEKTRONIKE
SERVISIN E KRYER
DY QELSA
+38344247605
044444714

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit