Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1171 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 15:45:49

1 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

GOLF VI, 2.0, AUTOMATIK DSG, DIESEL.

GOLF VI, 2.0, AUTOMATIK DSG, DIESEL.

- Viti i prodhimit 2011
- Senzora parkingu para dhe mbrapa,
- Leda,
- Komanda në timon,
- Shpejtësi në timon,
- Tempomat,
- Felne alumini,
- Regjistrim deri në muajin Shkurt 2021.

Siguria dhe komoditeti


  •  TV

  •  Senzorë parkimi

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Mbyllje qendrore

  •  Drita mjegulle

  •  Spoilerë

  •  Fellne

Shpërndaje:

Veturat e fundit