Vetura në shitje Volkswagen up!

Kjo veture ka pasur 255 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/07/2020 14:36

6,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 4

Kubikazha Kilometrazhi
1000 cm³ 6 800 KM

VW up! 1.0 Benzin Viti 2012 RKS Klime Gjendje PERFEKTE

Volkswagen up! 1.0 Benzin 44 kW 60 PS Viti 2012 i regjistruar RKS.Vetura është në gjendje shumë të mirë, të kaluar vetëm 68.000 km.

shpenzimet:
4.5 l/100 km(kombinim)
5.8 l/100 km(qytet)
3.8 l/100 km(magjistrale)

posedon:
-Klimë AC (funksionale)
-Radio CD dhe AUX
-Air bag
-Abs
-Esp
-Ulëset Isofix
-Hidraulik
-Timon multifunksional
-2 dritare elektrike
-Mbyllje qendrore
-4 goma te veres
-4 dyer
-2 qelsa
-etj etj.

Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir.Vlen te ceket nuk eshte hipotek.

INFO TEL.

049 883 399
Viber:+38349883399

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  CD

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit