Vetura në shitje Jeep Wrangler

Kjo veture ka pasur 2114 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/07/2020 15:49

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3800 cm³ 100 000 KM

Jeep Wrangler

jeep wrangler sport unlimited 3.8 benzin

jeep wrangler 3.8 benzin
viti 2011 ne gjendje perfekte
full opsion

Siguria dhe komoditeti


  •  4x4

Shpërndaje:

Veturat e fundit