Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 887 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/06/2020 10:37

5,999 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


5 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 0 220 KM

AUDI A3 2007 *S-Line* 1.9TDI *KLIMA TRONIK+KARRIGA NXEMJE* EKSTREM E RUJTNE / FELLNE ME GUMA T’REJA

045 317 502 +Viber *Vetur pa asnje vretje Tip-Top
AUDI A3 2007 1.9TDI *S-Line* NE GJENDJE FENOMENALE ( Mundeni me kontrollu ku doni )
ME KILOMETRA TE GARANTUME DHE SERVISE TE KRYERA TASH ME KOH .HARGJIME TEPER VOGLA

I SERVISUAR TASH : RRYPI DHOMZOR , AMORTIZERAT ,VAJI,FILTERAT,GUMA TE REJA ,Etj
VITI I PRODHIMIT : 2007 *S-line* Seria e fundit
E RIGJISTRUAR RKS EDHE 6 MUJ RIGJISTRIM ( Hipotek nuk esht - Nemer temin )
E VOZITUR NGA NJE PRONAR QE 3 Vite ( Vetur familjare - Pa asnje cent investimi )

FULL EKSTRA :

- KLIMA TRONIKE DY ZONALE FUNKSIONALE
- 2 QELSA FABRIKES
- AIR BAGA
- ABS + ESP
- FELLNE MODELIT 2012 TE FORTA
- GUMA GLLANC TREJA 2019
- INTERIER OSFIX TE VEQANT TE RUJTUN
- 4 GJAMAT ELELKTRONIK
- PASQYRET ELEKTRONIKE
- MBYLLJE QENDRORE
- RADIO CD FABRIKES , etj , etj

Shpërndaje:

Veturat e fundit