Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 415 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/07/2020 12:52

9,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 237 000 KM

I SHITUR!!! VW Passat 2.0 TDI 12/2011 RKS

Shitet VW Passat 2.0 TDI viti i prodhimit 12/2011 Manual 6 shpejtsi 140ps ne gjendje te rregullt.
Vetura ka Lled Xenon Sensor parkimi pilotparkim Kamer sensor shiu Autohold Klimatronik karrika me nxemje.
Gjitheashtu ka rrypin e posanderruar uljen dhe filterat.
Vetura nuk ka gjoba as nuk eshte hipotek apo peng bankar.

Kontakto 049 577 222
Viber/WhatsApp +383 49 577 222

Auto Sallon Cani,Prishtinë

Shpërndaje:

Veturat e fundit