Vetura në shitje Mercedes-Benz 308

Kjo veture ka pasur 144 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/06/2020 10:52

4,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Kupe 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 3

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 17 000 KM

Mercedes benz

Shes kombi ne gjendje te rregullt dhe ne gjendje te mir teknike i posa ardhur nga gjermanija me kolometrazh 170 mi me liber nga servisi dhe posedon goma te reja te dimrit.

Shpërndaje:

Veturat e fundit