Vetura në shitje BMW 218

Kjo veture ka pasur 597 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/06/2020 14:25

14,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 196 000 KM

Shes Veturen BMW 218D

Shes Veturen
BMW
218 D
Disel
2.0 Tdi
Automatik / tiptronik
Viti 2015
Me dogan
150 ps
Klim dy zonale
Navi
Bord Kompjuter
Radio
Cd
Komanda n’timon
Shpejsi n’timon
Ulse me nxemje
Gjama elektronik
StarStop
Tempomat
Airbag
Lleda para dhe mrapa
Xenon
Bi xenon
Cenzora
7 ulse
Esp
Abs
Asr
Ne gjendje shum te mir teknike

Shpërndaje:

Veturat e fundit