Vetura në shitje Mercedes-Benz Sprinter

Kjo veture ka pasur 63 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/06/2020 15:04

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 281 244 KM

Mercedes benz Sprinter Me 20 ulse

Mercedes benz
Sprinter
515 CDi
Viti 2008
Me 20 Ulse
Automatik
Tempomat
Klim dy zonale
Gjendje perfekte
Me Dogan e tvsh
049-292-252
044-272-497
049-727-298

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Alarm

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit