Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 365 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 18:23:35

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 212 000 KM

Vw Golf 6 -2011

-Viti i prodhimit 2011
-Regjistrimi i pare KS
-Manual
-212000km
-Ulese me nxemje
-Klima 2 zonale
-Senzor parkingu para dhe mbrapa
-Park assist
-Hill assist
-Senzor shiu
-Auto Start/stop system
-Tempomat
-Vetura eshte ne gjendje super te rregullt

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

Shpërndaje:

Veturat e fundit