Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 1416 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 14:34:05

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 174 900 KM

Golf 7 CUP 2.0 tdi 2014 RKS


Golf 7 2.0 tdi dsg CUP model viti prodhimit 2014
regjistrimi pare 2018 vetura eshte ngjedje perfekte 174000km t gjitha serviset e kryera
vetura posedon 2.0 motor 150 ps automatik 360* sensora ,front asist(sistemi i vetfrenimit) ,lane asist(vetqendrimi ne vija), panoramic roof ,strat stop tempomat drita xenon sensor shiu e sende tjera ( xhamin perpara shum pak t krisur n qosh nalt)per me shum info 044871633 vetura perkthehet menjeher
Sqarim vetura nuk ndrrohet!

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit