Vetura në shitje BMW 530

Kjo veture ka pasur 2416 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/07/2020 19:20

27,000 EUR
26,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 4

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 237 000 KM

BMW 530d Xdrive

*BMW 530D, Xdrive
*RKS
*Automatik
*Viti i prodhimit 2013,
*Board-computer,
*Navigacion Evropian,
*Klimatronik dy zonale,
*Drita xenon bi-xenon,
*Led Drita para-mbrapa,
*Sistemi i zerimit -Bluetooth,CD-Box,AUX,
*Park-assistant,
*Senzora para dhe prapa,
*Kamer mbrapa,
*Cruise-control (tempomat),
*Karrika elektrike me memorie,
*Komandat ne timon,
*Pasqyret me palosje elektronike dhe me nxemje,
*Xhama elektronike,
*Freni i dores elektronik,
*Timoni elektronik me mundesi rregullimi te lartesise dhe
*thellesise,
*Airbag,
*ABS,
*ESP,
*ASR,
*ECOpro sistem per shpenzime me te vogla, ku klima fuksionon me bateri qe njekohesisht rimbushet gjate vozitjes.
*Fellga 19"
*Vetura eshte ne gjendje perfekte teknike dhe optike. Kilometrat te garantuara me liber servisi prej momentit qe ka dal nga fabrika. Vetura posedon maska te serise M5, etj.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit