Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 176 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/06/2020 17:56

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2004

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 26 000 KM

Shitet Golfi Pacifik-Automatik

Vetura GOLF 4 1.9 TDI PACIFIK
Modeli : Pacifik Karavan
Ndërruesi: Automatik - tip tronik
Viti i prodhimit :2003
Ngjyra : E hirit metalike
Mbrapa ka cenzora lajmërues , istrumentabllen me krome ,
Klimatronik,Radio : Magazinë 5+CD,Navigacion
Karrikat me nxemje
Xhamat mbrapa: kolor nga fabrika
homologimi per xhama dhe e vertetuar ne librez Centrall dyert dhe dritaret hapin
Cenzora shiut ,Tempomat shpejtesise
Serviset e Kryera me rregull
Rrypin dhembezor te nderruar
Gomat e reja
Vetura eshte ne gjendje te rregullt
Kontakti tel:+38346175118

Shpërndaje:

Veturat e fundit