Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 721 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/07/2020 19:24

6,100 EUR
6,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1960 cm³ 260 000 KM

Audi A3 1.9 TDI me libra servisi

Shitet vetura personale familjare private ne gjendje perfekte, ka serviset e kryera dhe goma te reja verore.
Kilometra 260.000 te garantuara me liber.
Serviset e kryera, rripi i ndrruar.
Goma dimri bashk me bandasha.
Me dokumenta dhe libra servisi.
Perkthimi mund te behet menjehere, garantoj se nuk eshte ne hipoteke.
Motor 1.9tdi me shpenzime shume te vogla.
Regjistrim edhe 7 muaj.

049506904

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

Shpërndaje:

Veturat e fundit