Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1518 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/07/2020 15:18

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 240 000 KM

VW GOLF 6 2.0 TDI GTD 170PS “DSG AUTOMATIK”VITI 2010

049 498 598
VW GOLF 6 2.0 TDI GTD 170PS “DSG AUTOMATIK”VITI 2010,LLEDA XENON BI-XENON ME DOGAN TE PAGUAR 243000 KM TE GARANTUARA,KARRIKA ME
NGROHJE,KLIMATRONIK,TEMPOMAT ,SENZORA PARA DHE MBRAPA ,GOMA TE REJA,AUTO PARKING,I POSA ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR

Shpërndaje:

Veturat e fundit