Vetura në shitje Mercedes-Benz Tjetër

Kjo veture ka pasur 195 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:40:14

11,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Furgon 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 300 000 KM

Shitet kombi Mercedes Sprinter 413 cdi me 25 ulese, 6 muaj regjistrim, super gjendje!!

Sprinter 413cdi
2.2cc
Viti 2005
25 ulse
Regjistrim edhe 6muj
Me klime
Nxemje me radiator edhe fryrse

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

Shpërndaje:

Veturat e fundit