Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 780 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 09:59:55

8,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 128 000 KM

VW Golf 7 1.2 TSI Viti 2016 RKS Vetëm 127.000 km Gjendje PERFEKTE

VW Golf 7 1.2 TSI (Benzin) 63 kW 86 PS Viti 2016 i regjistruar RKS.Vetura është në gjendje shum të mirë teknike, të kaluar vetëm 127,000 km me libra të servisit.

shpenzimet:
4.9 l/100 km(kombinim)
6.1 l/100 km(qytet)
4.2 l/100 km(magjistrale)

posedon:
-Klimatronik AC (funksionale)
-Boardcomputer
-Auto HOLD
-Start/Stop - Automatik
-Komanda në Timon
-Radio Touchscreen CD dhe AUX
-Drita per mjegull
-Air bag
-Abs
-Esp
-Freni i dores elektronike
-Ulëset ISOFIX
-Hidraulik
-Timon multifunksional
-4 dritare elektrike
-Pasqyret elektrike dhe me nxemje
-Mbyllje qëndrore
-4 dyer
-Ngjyrë metalike
-etj etj.

Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir.

INFO TEL.

049 883 399
Viber:+38349883399

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit