Vetura në shitje BMW X3

Kjo veture ka pasur 207 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/08/2020 14:31

10,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 181 598 KM

Shesveturën BMW X3

Vetura ne gjendje te rregullte
E mirembajtur, posedon dokumentacionin.
Posedon goma te veres dhe dimrit.
Eshte 4×4.
Çmimi sipas marrveshjes

Shpërndaje:

Veturat e fundit