Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 98 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/07/2020 20:29

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

AUDI A4 1.9TDI S-LINE 2003 RKS 1 VJET

📞044198274

𝐕𝐈𝐁𝐄𝐑 📞+38344198274

SHES OSE BEJ NDRRIM
AUDI A4 1.9 TDI 74KW S-Line
Viti Prodhimit 10/2003
RKS 1-VIT

VETURA ESHTE NE GJENDJE KOMPLET TE RREGULLT GJITHQKA FUNKSIONALE ,KILOMETRA TE GARANTUME , SERVISIN TASH TE KRYER , HIPOTEK/DENIME SKA
Klimatrononik
Drita Xenon
Bord kompjuter
Tempomat
Fellnet dhe Ulset i ka te modelit te ri

Shpërndaje:

Veturat e fundit