Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 516 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/08/2020 11:32

5,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2006

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 210 000 KM

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2006

Navigacion
Senzor para dhe mrapa
4x gjamat me rym
Fellne 16
Komanda ne timon
Tempomat
Boardkompjuter

Shpërndaje:

Veturat e fundit