Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 135 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/07/2020 21:37

3,990 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 240 000 KM

Opel Astra 1.9 CDTI me 150 ps

#Opel Astra 1.9 CDTI me 150 ps
Marshi-Manual
Viti Prodhimit-2005
Qmimi-3990 Euro
Vetura posedon:
Navigacion,dvd,usb,camere mbrapa
Komda në vollan
Goma te reja etj.

Në Rks

044 433 660
045 553 387

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit