Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 429 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/07/2020 22:30

12,950 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 200 000 KM

Audi A3 S-Tronic 1.6 TDI Facelift

#Audi A3 S-Tronic 1.6 TDI Facelift
Marshi-Automatik
Viti prodhimit-2014
Vetura posedon
Dritat led para dhe mbrapa
Dvd,navigacion,usb,sd card
Shum i ruajtur si mbrenda ashtu dhe jasht
Me liber servisi
Pasqyre paluese automatike
Me dogan ne rks.

044 433 660
045 553 387

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit