Vetura në shitje Skoda Yeti

Kjo veture ka pasur 85 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/07/2020 14:17

8,888 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Vjollcë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Skoda Yeti

@Auto Salloni RAQI
Shitet Škoda Yeti 2.0TDI 4X4
Automatik DSG
Viti i prodhimit 2011
Me dogan dhe homologim
Qmimi: 8.888 Euro
Tel:044777560,048777560

Shpërndaje:

Veturat e fundit