Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 389 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/07/2020 22:09

9,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 219 000 KM

Shes Audi A3 - ABT POWER

Audi A3 ABT-Power 2.0 TDI S-Tronic 125KW 2011

Audi A3 ABT-Power 2.0 TDI S-Tronic Dizell, Veture me 5 dyer dhe 5 ulese, Vetura posedon 2 qelesa, Liber servisi,
dhe eshte ne gjendje perfekte. S-Line Interiere, Komanda ne Timon, Ndrrim te shpejtesive ne Timon,
Uleset me nxemje, Dritaret elektrike, Pasqyret elektrike me nxemje, mbyllje qendrore,
Klimatronik Dy Zonale Automatike, ABS, SPS, AirBag, Radio, Tel, Senzora mbrapa, Lled, Bi-Xenon, 2 pale fellne etj.
Per cdo info shtese ju lutem me kontaktoni ne 045 666 159.

Shpërndaje:

Veturat e fundit