Vetura në shitje Mazda 3

Kjo veture ka pasur 136 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/07/2020 14:38

2,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Tjeter 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 181 000 KM

Mazda 3 2005 1.6L sedan exclusive

Motori: 1.6 liter benzinë. E ka sinkronizimin me zinxhir dhe jo rip. Kjo do të thotë që makina nuk ka nevojë për të ndryshuar zinxhirin kurrë. Ky është zakonisht servis i shtrenjtë për makinat që kanë rip.

Konsumimi i benzinës 6.7L/100km në rrugët e Shqipërisë.
Ngjyra: Shampanjë
Me kondicioner ajri automatik, thjesht zgjidh temperaturën.
Diske rrotash alumini 16 inch.
Gomat e rrotave të 2017, dhe janë për gjith vitin që do të thotë se janë shumë të mira për shi dhe dëborë.

Gjithë serviset të bërë. Vaji sintetik dhe filtroja janë ndërruar më 02-06-2020. Makina ka bëra reth 400km mbas ndërimit.
Pjesët e frenave janë të vitit 2018.

Kolltuqet përpara kanë funksion nxehjesh për ditët e ftohta.

Makinë që e kam importuar vet nga Suedia dhe e kam zhdoganuar në janar të 2020. Kolaudimi i fundit i bërë në 2020 në Shqipëri.

Është në gjëndje mekanike të shkëlqyer. Ç'do buton dhe ekran funksionon siç duhet pa asnjë problem. Shumë e pastër brënda dhe çdo gjë brënda është dhe funksionon si e re. Ka pasur pak ndryshk në pjesët e llamarinës që janë pastruar dhe mbuluar me bojë për të mos ndryshkur më tepër.

Nëse je vërtet i interesuar më shkruaj tek ky numër në Viber ose Whatsapp.

0693236921

Shpërndaje:

Veturat e fundit