Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 416 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/07/2020 00:25

12 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 220 000 KM

Shes golf 7 viti i prodhimit 7/2016 Full opsion

Shes golf 7 1.6 tdi All star full opsion , Nxemjet nkarrika , lleda para lleda nbrapa , pasqyret me palosje , driat robot + me kamer per xenon ( mos mi pengu veturat tjeta ndrita tgata) senzora para senzora mbrapa , navigacion me rrug tkosoves me verzion 2020 , pullat nvollon Tmodelit tri , Bt audio etj. Vetura i ka te gjitha serviset e kryera dhe osht shum e mirmbajtur si mrena ashtu edhe jasht.
045552870

Shpërndaje:

Veturat e fundit