Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 1254 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/07/2020 09:43

9,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 239 000 KM

AUDI A4 2.0 TDI S-SLINE DSG AUTOMATIK ME DOGAN TE PAGUAR VITI 2011

AUDI A4 2.0 TDI S-SLINE DSG AUTOMATIK ME DOGAN TE PAGUAR VITI 2011 MODEL 2012 LLED PARA DHE MBRAPA ,NAVIGACION KOMANDA NE TIMON, 240 000 KM TE GARANTUARA ME LIBER SERVISI,ME GJITHA SERVISET E KRYERA ,KARRIKA ME NGROHJE,KLIMATRONIK,TEMPOMAT ,SENZORA MBRAPA ,GOMA TE REJA,I POSA ARDHUR NGA GJERMANIA

Shpërndaje:

Veturat e fundit