Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 244 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/07/2020 14:00

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
200 cm³ 230 000 KM

VW Passat B7 2.0 automatik DSG

Shes makinen e ardhur nga zvicrra por e regjistruar ne kosov nga muji gusht , makina eshte automatik DSG me motorr 2.0 140ps fabrikisht , eshte ne gjendje te rregullt dhe ka te gjitha serviset e kryera po ashtu posedon edhe librin e servisev , Makina eshte Blue Motion dhe eshte i paisur me shum opsione si senzora parkimi , senzora te shiut ,etj , nxemje dhe ftohje ne ulse , radio me tach me prekje - bluetooth , aux , navigacion etj ,
Na shkruani ne viber dhe whattsapp ne nr . +383 43 727 157 ose na telefononi ne nr. E lart cekur 044 163 191 faliminderit per mirkuptimin . ( qmimi i diskutueshem ).

Shpërndaje:

Veturat e fundit