Vetura në shitje Opel Zafira

Kjo veture ka pasur 173 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/07/2020 14:00

6,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1910 cm³ 204 845 KM

Opel Zafira 1.9 CDTI-Diesel Automatik 7 Ulese 2010

Vetura eshte tash e ardhur nga jasht dhe e ka doganen e paguar.
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike si dhe ne pamje te jashtme dhe te brendshme, per me shume na kontaktoni:

Auto Sallon AUTOZONE
Zona Industriale Cagllavice - Prishtine
Tel: 044 362887 / 044 754070

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit