Vetura në shitje Mercedes-Benz B 180

Kjo veture ka pasur 170 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/07/2020 16:21

9,850 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Mercedes B180

@Auto Salloni RAQI
Shitet Mercedes B180 Dizel Automatik
Viti i prodhimit 2013
Me dogan dhe Homologim
Qmimi: 9.850 Euro
Tel:044777560,048777560

Shpërndaje:

Veturat e fundit