Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 579 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/07/2020 16:21

5,100 EUR

(Çmimi)


5,600 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 400 000 KM

Golf V TDI 1.9

Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe optike,ka regjistrim deri ne dhjetor

Shpërndaje:

Veturat e fundit