Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 321 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/08/2020 10:57

5,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


5,700 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI KLIMA AC - 2007

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI
VITI I PRODHIMIT : 2007
I REGJISTRUAR RKS
VETURA NUK ESHE HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER
NE GJENDJE PERFEKTE
TEMPOMAT
RADIO 6 CD BLUETOTH
BORD KOMPJUTER
SENZORA MBRAPA
FELLNE
KLIMA AC FUNKSIONALE
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
ALARM ETJ..
QMIMI : 5700 EURO
TEL : 045 593 543 / 045 551 371
VIBER: +383 45 551 371

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit