Vetura në shitje BMW X6

Kjo veture ka pasur 351 vizita
Ndryshimi i fundit: 31/07/2020 11:36

30 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2933 cm³ 200 000 KM

Okazion shitet BMW X6

Okazion shitet BMW X6 xdrive30d viti prodhimit 2012 motore nafte 3000. Makina eshte super gjendje si Brenda dhe jashte . Gjithashtu makina eshte e pajisure me nje valixhe kasaforte ne pjesen e bagazhit qe hapet me ane pultit. E pajisure tek leja qarkullimi te mjetit per trasporte parashe

Shpërndaje:

Veturat e fundit