Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 181 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/08/2020 13:37

8,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 215 000 KM

Shitet Skoda Octavia 2.0 DSG

Transmisioni: Automatik DSG
Viti prodhimit: 2011
Regjistrimi ne KS per here te pare: 11/2017
Regjistrim valid deri: 11/2020
Ngjyra: Arctic Green
Kubikazha: 2.0
PS: 140
KM: 215 mije

-uleset para me nxemje
-dritat xenon me kthim gjate vozitjes
-dritat ditore led
-drita te mjegulles
-sistemi per larje te dritave
-timon multifunksional
-voice command per funksione te ndryshme
-mbeshtetese per duar para
-mbeshtetese per duar prapa
-lidhje me Bluetooth per leshim te muzikave dhe thirrje
-radio me touchscren
-navigacion
-SD card
-MP3
-AUX
-DVD player me mundesi leshimi te video
-tempomat
-board computer
-senzora parkimi mbrapa me pamje vizuele
-klime automatike dy zonale
-klime edhe ne pjesen e pasme
-gumicat origjinale Skoda Octavia ne hapesirat e dyerve dhe fjokave
-seti i ndihmes se shpejte (komplet)
-xhamat me hapje/mbyllje elektronike
-xhami i perparem me sensor shiu
-xhamat e pasem te erresuar (fabrikisht)
-pasqyret me nxemje
-pasqyra e brendshme me anti-reflex
-ski bag
-hill hold control
-serviset e kryera te gjitha ne Zvicerr
-me liber servisi
-fellne origjinale Skoda (vere) dhe kapak Skoda (dimer)
-kilometra te garantuara
Kontakt: 049133453 (viber,whatsapp)
Cmimi: 8800€

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit