Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 511 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/08/2020 16:47

3,600 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


3,600 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 219 000 KM

VW POLO 2004 1.4TDI *4.5Litra-100Km*RIGJISTRIM 11 MUJ FIKS ( KLIM FUNKSIONALE )ME 2 PARË GUMA T’REJA

045 317 502 +Viberi *Vetur Familjare pa investime*
VW POLO 1.4TDI Dizell 4.5Litra-100Kilometra ( NE GJENDJE TE SHKELQYSHME ) TIP~TOP
- MOTORRIN NE GJENDJE TE MIR SHUM ME KILOMETRA TE VETAT DHE ME SERVISE TE KRYERA-
I SERVISUARA TASH : RRYPI DHOMZOR, VAJI,FILTERAR,AMORTIZERAT,GUMAT,Etj.

VITI I PRODHIMIT : 12/2003-2004 *Swiss Line*
I RIGJISTRUAR NE RKS FIKS 11 Muaj ( Mundeni me
Shfrytzu rigjistrimin ) Nemer temin-Hipotek nuk esht .

Full Ekstra :

- KLIMA FUNKSIONALE ( Tash e Mbushur )
- AIR BAGA
- ABS
- 2 QELSA FABRIKES
- GJAMAT + PASQYRET ELEKTRONIKE
- INTERIERIN E VEQANT ~RIKARO~ Te rujtne
- SERVO
- MBYLLJE QENDRORE
- 2 PAR GUMAT E REJA TE VERES +4 CopaDIMRIT
- RADIO ME CD AUX ,Etj.Etj .

VETUR FAMILJARE ME HARGJIME TEPER TE VOGLA NUK DON INVWSTIM QDO GJË TIP TOP .

Shpërndaje:

Veturat e fundit