Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 325 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/08/2020 22:00

5,800 EUR
6,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 173 000 KM

Golf 6 Automatik

Golf 6 1.6 Dizell 7 Shpejtsi Autokmatik DSG 173000km
I pa doganuar dhe pa regjistruar.

Kontakt: 044304650
Viber ose Whatsapp
+4917628786987

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Rimorkiator

Shpërndaje:

Veturat e fundit