Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 1144 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 16:56:17

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 220 000 KM

VW GOLF VII 1.6 TDI 2014 HIGHLINE FULL OPSION LED INTERIOR/ENTERIOR

Tel & Viber +383/049272687
VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI FACELIFT LED INTERIOR XENON BI XENON
Viti i prodhimit 10.12.2013
Kilometra te garantuara 223.000
Manual 5 shpejtesi
Motori 1.6
Dizell
Vende 5
Limozine 5 dyer
Pasqyret LED
Interier HIGHLINE/CUP
Model 2014 FACELIFT
Interierin mbrenda me ngjyr te zez
Xenon Bi Xenon
Larje te farav
Karrika recaro
Pulla ne vollan
Boardkompjuter
Klimatronike
Navigacion te madh TRAFFIC / NAVI
Sistemi Start/Stop
Eco sistem instrumentable me shpejtesi
AutoHold
AUX / MP3 / BLUETOOTH
ABS / ESP AIRBAG
Shanzher 6 cd dhe 2 sd card
Xhama te zi nga prodhuesi
Xhama color fabrikisht termolizolues
4x xhama me rrym
Pasqyret me rrym dhe me nxemje
Shpenzime 5.0 | 5.5
Drita ne kthesa
Drita te mjegulles
Fellne 16zoll fabrikisht CONTINENTAL
Gome rezerv
2 qelsa fabrikisht me centrall
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
Me dogan dhe homologim te paguar !

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit