Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 935 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 19:33:42

10,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 197 000 KM

Shitet Passat B7 1.6 TDI Bluemotion Viti 2012

*Shitet Passat B7 1.6 TDI Bluemotion viti 2012
*Passati është në gjendje përfekte teknike dhe optike .
* Ngjyr e bardh ( perle )
* Karrigat likur
* Karrigat me nxemje
* Navigation me touch scrren
* 6 shpejtesi
* Star stop ,
* Fellne 17
* Gomat e reja etj.
* Regjistrim ( 1 vit ) deri 18.06.2021
* Servisin e kryer .
* Rripin e ndruar.
* Frenat e ndruar.
* Hargjimet shume të vogla 4.5 / 100 km
* 197000 km
* Qmimi 10200 euro
# Numri i kontakti:
📞 Tel : 049-286-587
📞 Viber: 049-286-587

Shpërndaje:

Veturat e fundit