Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1672 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/08/2020 20:57

5,750 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


5,750 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 200 000 KM

VW PASSAT 3C 2007 *HIGH-LINE* 2.0TDI 140Ps •DSG AUTOMATIK• KLIMA TRONIKE+INTERIER *R-LINE* TIP-TOP

045 317 502 +Viberi * Vetur Familjare*
SHES VW PASSAT 3C 2.0TDI 140Ps •DSG AUTOMATIK• NE GJENDJE TE SHKELQYSHME .
ME KILOMETRA TE GARANTUARA , I servisuar qdo herë me kohë , i vozitur nga nje pronar.
NE GJENDJE FENOMENALE SI NE MOTORR SI NE MENJAQ ( Vetur Familjare ) Hargjime te Vogla .

VITI I PRODHIMIT : 12/2006~2007 *HIGH-LINE* Modeli EKSTRA I VEQUAR PER MBRENDA,JASHTË.
I RIGJISTRUAR NE RKS ( Nemer Temin - Hipotek nuk esht )

FULL OPSIONE :

- KLIMA TRONIKE DY ZONALE FUNKSIONALE
- KARRIGA ME NXEMJE DHE ME MASAZH
- INTERIERIN R-LINE ME ILKUR SHUM TE RUJTUN
- TEMPOMAT , ABS , AIR BAGA , ESP
- PULLA NE TIMON + AUTO HOLD
- 4 GJAMAT ELEKTRONIK+PASQYRE ELEKTRONIKE
- FELLNE TE FORTA + GUMA TE REJA
- SERVO+MBYLLJE QENDRORE
- DRITAT E MJEGULLES+FARAT ME LLUPA
- RADIO FABRIKES ME CD DHE KOMANDA , etj .

Shpërndaje:

Veturat e fundit