Shes gomat e veres

80 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Tjetër

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Genc

049275500
  • Fushë Kosovë

Shes gomat e veres

Shes 4 goma te veres 205/55 R 16. Gomat jane te perdorura por jan shume te ruajtura. Jane te ardhura nga Zvicrra.


Shpërndaje: