Shes amortizatoret komplet-MercedesBenz E class

500 EUR


Kategoria
Pjesë të tjera per Mercedes-Benz

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes amortizatoret komplet-MercedesBenz E class

Shes amortizatoret komplet special me ulje dhe ngritje per modelin Mercedes-Benz E W211 ( çmimi i tyre te rinj 3000 franga) . Te sjellur nga Zvicra


Shpërndaje: