4 Fellne 17" Për Audi dhe VW me goma Pirelli M+S

450 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Audi

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


4 Fellne 17" Për Audi dhe VW me goma Pirelli M+S

4 Fellne 17" për Audi dhe VW të prodhimit Gjerman jo kinez. Marka "Dezent", në gjendje super të mirë. Fellnet jan me goma të dimrit Pirelli M+S, 225/55 R17.


Shpërndaje: