Shes fellne për Golf 7

180 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes fellne për Golf 7

Shes fellnet nr ; 16 origjinal per golf 7, fellnet jon tdrejta me garancion, vetem se jane te grrithta (siq shihen ne foto).


Shpërndaje: